Interesujesz się stretchingiem i chcesz zbudować duże zakresy? Chcesz to zrobić w bezpieczny i trwały sposób? A może rozciągasz się już jakiś czas ale przestałeś widzieć progres?

Kurs skupia się na powiększaniu zakresów ruchu oraz zbudowaniu siły i kontroli w nich. Jest holistyczny to znaczy, że porusza wszystkie partie, wykorzystując najskuteczniejsze metody pracy z ciałem oraz układem nerwowym takie jak: balistyka, dynamika, PIR, napięcie antagonisty, stretching siłowy na maksymalnych zakresach czy przeczekanie napięcia. Oprócz ćwiczeń rozluźniających, poświęcamy dużą uwagę wzmacnianiu i stabilizacji. 

Treningi rozłożone są w czasie na 6 miesięcy, tak żeby ciało adoptowało się do nowych zakresów. Każdy miesiąc to 4 tygodnie treningów, a w każdym tygodniu czekają na Was 3 treningi różnej długości i intensywności. Programowanie treningowe zaplanowane jest tak, żeby zakresy zwiększać stopniowo, nie przetrenować się, dlatego każdy trening skoncentrowany jest na innych partiach ciała. Ukończenie kursu daje solidną bazę do późniejszej pracy własnej. 

Czeka na Ciebie:

 • 6 miesięcy regularnej pracy z nami 
 • Ponad 70 treningów
 • Materiały edukacyjne 
 • Dziennik treningowy
 • Wsparcie trenerów na grupie FB 
 • Certyfikat ukończenia kursu

Kurs obejmuje:

 • Rozciąganie
 • Rolowanie
 • Stabilizację 
 • Wzmacnianie
 • Teorią stretchingu
 • Testy diagnozujące słabe ogniwa
 • Wsparcie trenerów
 • Materiały dodatkowe

O nas 

Jesteśmy trenerami, nauczycielami jogi, pasjonatami różnych form ruchu. Zgłębiamy ruch od podszewki, wyjaśniamy jego biomechanikę i anatomię. Karolina wywodzi się a baletu, Michał z gimnastyki sportowej. Oboje zaczynaliśmy jako kilkuletnie dzieci. Teraz, po 30 latach, kiedy otarliśmy się o wiele więcej dyscyplin, odbyliśmy setki godzin szkoleń, możemy powiedzieć, że wiemy jak Was poprowadzić po większe zakresy i zdrowe, mocne ciało. 

Przeprowadziliśmy w swoim życiu ponad 5 000 godzin treningów indywidualnych i grupowych oraz liczne warsztaty, wykłady i szkolenia. Zebranymi przez nas doświadczeniami chcemy się dzielić i przekazywać swoją wiedzę z poziomu praktyki, a nie tylko teorii.  Życie zawodowe nauczyło nas wiele pokory w pracy z drugim człowiekiem i jego wyzwaniami, zwłaszcza w przypadkach cięższych kontuzji, ale także pokazało, że kiedy regularność i sumienność spotka się z dobrze opracowanym planem- nie ma rzeczy niemożliwych dla ciała. 

Jesteśmy tu po to żeby zachęcić Was do skutecznego wykorzystania własnego potencjału w celu poprawienia swojego zdrowia i osiągnięcia wymarzonych celów. Chcemy Was przeprowadzić przez tą drogę, zapoznając Was z możliwościami i słabościami Waszego ciała, zwiększajac jego świadomość. 

Niemożliwe staje się możliwe, dzięki Waszej systematyczności i determinacji. 

Opinie o kursie:

Super kurs. Dla mnie jako osoby mocno początkującej był dosyć wymagający, każdy dzień dzieliłam sobie na pół, ale wszystkie ćwiczenia są pokazane od najprostszej wersji do tej bardziej zaawansowanej, tak by każdy sobie poradził. Sporą frajdę sprawiają różne “dziwne” pozycje których się uczymy, jak np. jaszczurka czy rosnący kwiat lotosu. Od samego początku ma się wrażenie że p. Karolina jest wymagającym nauczycielem ale też wyrozumialym i zależy jej na tym, by wypuścić kursanta z możliwie dużą dawką wiedzy. Dużym plusem są pokazane najczęstsze błędy przy wykonywaniu danego ćwiczenia. Zdecydowanie warto zainwestować. POLECAM 🙂

-Paula, klientka Karoliny- 

W zajęciach Karoliny uczestniczę już 5 miesięcy i jestem zachwycona 🙂 Pierwszy raz udało mi się tak długo wytrwać jeśli chodzi o jaką kolwiek formę aktywności. A wszystko dzięki temu, że streching z Karolina to sama przyjemność. Wszystko jest tak dokładnie wytłumaczone jak się ustawić, co powinniśmy poczuć i co zrobić gdy czegoś nie czujemy, że każdy jest w stanie wykonać dobrze ćwiczenia. Pełna profeska 🙂 Ogrom zaangażowania i ten lagodny głos na koniec dnia robi robotę. Nikt nie pokrzykuje (a chodziłam kiedyś na takie zajęcia :p), nie każe robić nic na siłę 🙂
Z całego serca polecam

-Iza, klientka Karoliny- 

Do Karoliny trafiłam po złamaniu kręgosłupa – chciałam przygotować się do powrotu do wspinania pod okiem trenera. Jak zaczynałyśmy, mój odcinek piersiowy był sztywny jak kij, a ja mocno odczuwałam 2 miesiące leżenia. Poszłam do fizjoterapeuty, dostałam jasne wytyczne co mogę a czego nie mogę i zaczęłyśmy. Po trzech miesiącach fizjo był zaskoczony tym jaką ruchomość odzyskałam 🙂 i niby mogłabym już zrezygnować, ale to chyba najlepsze zajęcia na jakich kiedykolwiek byłam. Karolina radzi sobie z moim totalnym brakiem koordynacji, motywuje i chwali <3 do tego daje niezły wycisk (co lubię) Po pierwszych zajęciach wychodziłam na trzęsących się nogach. Po 7 miesiącach staję na głowie, na przedramionach, mój szpagat jest głębszy niż kiedykolwiek i czekam co dalej 😀 polecam bardzo bardzo <3

-Asia, klientka Karoliny- 

Po traumatycznej dla mnie operacji kolana od dłuższego czasu poszukiwałam kogoś kto pomógłby mi odnaleźć gdzie tak właściwie leży problem. Mimo wcześniejszych wizyt u fizjo intuicja poprowadziła mnie właśnie do niego. Michał wykazuje się bardzo dużą uważnością na drugiego człowieka i w doskonały sposób potrafił wychwycić co mi dolega 🙂 praca z nim to czysta przyjemność. Mam nadzieje,że w przyszłości nauczy mnie stania na rękach, a póki co chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za jego skupienie i pomoc.

– Katja, klientka Michała-

Idąc na pierwszy trening do Michała, zamierzałam poprawić formę fizyczną wzmocnić mięśnie, przestać się garbić. Właśnie wychodziłam z 12- dobowej bezsenności. Okazało się, że trafiłam na świadomego nauczyciela o imponującej wiedzy z holistycznym podejściem do ciała, integrującego wiele technik w obrębie szeroko pojętej nauki o ruchu (począwszy od psychologii sportu, przez jogę, cross-fit, techniki oddechu, akrobatykę, animal flow, aż po fizjoterapię); który do tego chętnie dzieli się mozolnie przefiltrowaną na potrzeby indywidualne wiedzą. Przełamałam uprzedzenia do podnoszenia ciężarów.
Mimochodem, przy systematycznej pracy z Michałem doszło u mnie do uwolnienia głębokich spięć w ciele, powstałych na skutek nierozwiązanych traum z czasów dzieciństwa, których nie byłam w stanie “ugryźć ” poprzez klasyczne psychoterapie. Także moje ciało powróciło do zdrowszej postawy, poprawnego oddychania, jak i odzyskałam poczucie własnej wartości…

– Magda, klientka Michała-

Najczęściej zadawane pytania 

W jakim czasie będzie odbywał się kurs?

Kurs trwa 6 miesięcy, rozpoczyna się 1 czerwca i kończy 31 grudnia 2023.

Podczas trwania całego kursu, w każdym tygodniu do wykonania są 3 treningi, które możesz robić w dowolnym czasie w dogodnym dla Ciebie dniu. To znaczy, że mogą być to 3 dni z rzędu (np. poniedziałek, wtorek, środa) lub co drugi dzień (np. poniedziałek, środa, piątek). Każdy ukończony trening odhaczasz i możesz zdać z niego raport w swoim dzienniku treningów, dostępnym na Twoim koncie. 

Przerobione już treningi nie znikają, możesz do nich wrócić w dowolnym momencie podczas trwania kursu oraz 3 miesiące po jego zakończeniu.

Czy podczas treningów będziemy łączyć się na żywo?

Nie. Kurs jest już nagrany i umieszczony na platformie, do której trzeba się zalogować. Login i hasło użytkownik dostaje w momencie zakupu kursu na swój adres e-mail. Warto zapisać sobie login i hasło w bezpiecznym miejscu, aby go nie zgubić. 

Czy kurs jest odpowiedni dla osób początkujących? 

Jak najbardziej! Treningi są ułożone tak aby wszyscy -zarówno początkujący jak i zaawansowani byli w stanie wykonać ćwiczenia i jednocześnie na nich skorzystać. Kiedy jest to konieczne, pokazujemy warianty dla osób początkujących, jak również progresje dla zaawansowanych. Jeśli pokazujemy ćwiczenie, którego początkujący nie powinni wykonywać, zawsze informujemy o tym na początku. 

Czy podczas kursu będę korzystał ze sprzętu?

Tak, na kursie korzystamy z podstawowego sprzętu do rozciągania i rolowania. Omawiamy to w module wprowadzającym “sprzęt”. Moduł ten jest dostępny i darmowy dla wszystkich – warto zapoznać się z nim przed rozpoczęciem kursu. 

Czy mogę zadawać pytania do kursu?

Tak. Dołącz do prywatnej grupy na FB i zadaj pytanie na forum, prowadzący będą odpowiadać i udzielać wskazówek. Możesz też dzielić się na grupie wątpliwościami/spostrzeżaniami z innymi uczestnikami kursu. 

Czy od razu otrzymam dostęp do wszystkich materiałów? 

Nie. Już na początku będą czekać na Ciebie dwa pierwsze moduły – Moduł wprowadzający i Moduł 1. 
Kolejne materiały otrzymasz w trakcie trwania kursu.  Chcemy aby każdy moduł był wykonywany w odpowiednim czasie,  nie przyspieszamy procesu, dajemy czas ciału zaadaptować się do nowych zakresów. Chcemy żebyś na spokojnie, w rytmie całego procesu grupowego realizował kolejne wyzwania. 

Co jeśli po dokonaniu płatności nie otrzymałam swojego loginu i hasła?

Login i hasło zostało wysłane na adres e-mail, który został podany podczas składania zamówienia. Jeśli nie widzisz tego maila, sprawdź skrzynki: “Oferty”, “Promocje”, “Niechciane” lub “Spam”. W razie problemów skontaktuj się z nami na kontakt@move-me.pl

Czy za zakup kursu mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Wystarczy, że podczas zamówienia napiszesz w formularzu, że chcesz otrzymać fakturę i podasz swoje dane. 

Czy po zakończeniu kursu będę miał do niego dostęp?

Tak, jeszcze przez 3 miesiące po zakończeniu kursu będzie do niego dostęp.

Scroll to Top