Karolina Rabiega

Tancerka, instruktorka stretchingu, nauczycielka jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200 (Goa, Indie). Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Laureatka I Ogólnopolskiego Konkursu Tańca we Wrocławiu i finalistka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku. Z tańcem związana od 6 roku życia. Po ukończeniu szkoły występowała m.in. z Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca „Mazowsze”, Zespołem Pieśni i Tańca „Warszawianka”, Baletem Dworskim „Cracovia Danza” , Młodym Baletem Polskimoraz zespołem Warsaw Ballet. Współpracowała także z grupą Mazury Dance Company of the polish YMCA w Londynie. Występowała między innymi na deskach Opery Bałtyckiej, Teatru Miniatura, Akademii Muzycznej w Gdańsku, Teatru IMKA, Teatru Ludowego w Krakowie , Teatru Palladium oraz Teatru Muzycznego w Warszawie. Prowadzi zajęcia regularne jogi i stretchingu oraz kursy i szkolenia dla amatorów i nauczycieli. 

Michał Maciaszek

Od dziecka był związany z ruchem. W wieku 5ciu lat trenował już sztuki walki, a w wieku lat ośmiu dołączył do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych (akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika, capoeira). W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny od kulturystyki, przez muay thai, jogę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu i bezruchu modyfikując ją tak, by pomóc w treningu zarówno zawodowych sportowców jak i wracających do ruchu po przerwie. Prowadził szereg autorskich zajęć ruchowych inspirowanych Movement Culture, Ido Portal oraz Fighting Monkey, jak i warsztaty z AcroYogi, Gimnastyki pod Crossfit, Akrobatyki, Stania na rękach, Animal Flow testy sprawnościowe Functional Movement Screen, Anatomy Trains in Motion oraz jest trenerem Blackroll i nauczycielem Jogi RYT200. Współtworzył Akademię w Gruncie Ruchu.

Weronika Szczurowska

Instruktorka fitness I trenerka przygotowania motorycznego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Od najmłodszych lat rozwijała swoją miłość do aktywności fizycznej poprzez różne formy tańca i gier zespołowych.Fitness to dla niej przede wszystkim pasja i możliwość uwolnienia wewnętrznej energii. Dzielenie się zamiłowaniem do sportu z innymi i odnoszenie wspólnie małych sukcesów doprowadziły ją do podjęcia pracy jako instruktor fitness. Najlepiej czuje się prowadząc trening z wszelkimi formami wzmacniania- dodają one dużo energii w najbardziej pochmurny dzień, jak również zajęcia przynoszące wyciszenie i skupienie na własnym ciele.

Monika Malinowska

Certyfikowana nauczycielka jogi (licencja Polskiej Akademii Sportu) specjalizująca się w praktyce Vinyasa, Ashtanga, wg Iyengara. Joga jest dla niej nie tylko praktyką ciała, a również prawdziwym systemem, który pozwala odnaleźć równowagę, zrozumienie i spokój wewnętrzny. Nieustannie rozwija się uczestnicząc w warsztatach oraz regularnych zajęciach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. Zawsze interesowały ją kwestie związane ze zdrowym trybem życia i sportem, od najmłodszych lat trenowała pływanie, tenis ziemny, uczestniczyła w rejsach żeglarskich, spływach kajakowych itp. Podąża drogą jogi od 2008 roku i widząc zmiany jakie w niej zaszły, jej fascynacja tą dziedziną nieustannie wzrasta. Lubi ludzi, zwierzęta i naturę, dobrą książkę, interesuje się malarstwem (sama również maluje) oraz muzyką.

Hanna Właź

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, która doświadczenie sceniczne zdobywała od najmłodszych lat na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu, a także na konkursach w kraju i za granicą. Po zakończeniu szkoły dołączyła do zespołu baletowego Teatru Wielkiego w Poznaniu, w którym występowała w spektaklach baletowych i operowych. Przez kilka lat związana z zespołem Warsaw Ballet i Centrum Baletowym Neoclassica, gdzie rozpoczęła swoją przygodę z dzieleniem się wiedzą i pasją do tańca. Od 2018 roku regularnie uczy baletu dzieci i dorosłych, prowadzi zajęcia fitnessowe z elementami baletu, a także stretching i treningi indywidualne. Sama praktykuje jogę i poszukuje nowych metod pracy nad ciałem, które przynoszą satysfakcję i sprawność fizyczną.

Angela Marcinkowska

Trenerka i instruktorka fitness od maja 2012 roku. Ukończyła kurs w Reebok University. Specjalizuje się zarówno w zajęciach body and mind, jak i w tych o wyższej intensywności. W latach 2012-2018 związana z klubem Jatomi. Współprowadząca program „Jatomi Fit Girls” w Plażowej nad Wisłą w 2015 roku. Od 2018 współpracuje z klubem Zdrofit, w którym prowadzi między innymi jeden ze sztandarowych programów „antystres harmonia”.

Scroll to Top